Hosszú távú munkalehetőségek, egy folyamatosan fejlődő médiumnál

 karrier2

Aktuális állásajánlataink:

ÉRTÉKESÍTŐ, HIRDETÉSSZERVEZŐ

Az Etalon magazin reklámfelületeinek értékesítésére kollégát keres! Zala és Vas megyék területére.

Főbb feladatok:

• Új, potenciális ügyfelek felkutatása
• Személyes és telefonos kapcsolattartás meglévő és új partnerekkel
• Reklámszerződések megkötése, azok követése
• Együttműködés a szerkesztőséggel
• Időpont egyeztetés
• Médiaajánlatok kidolgozása

Elvárás:
• Magas fokú önállóság, agilis és rugalmas személyiség
• Jó kommunikációs és szervezőkészség
• Magabiztos, határozott fellépés
• Dinamizmus, innovativitás
• Kiváló tárgyalókészség

Előny:

• Angol-német nyelvtudás
• Saját gépkocsi
• Médiapiaci ismeretek
• Ügyfélkapcsolati gyakorlat

ÚJSÁGÍRÓ

Az Etalon magazin egyedisége tematikájában és saját gyártású cikk anyagaiban is rejlik. Keressük kreatív és írói gyakorlattal rendelkező újságíró kollégánkat a printes és online felületeken történő publikálásra!

Feldatok:
• Témajavaslatok, tartalom előállítása (cikkírás),
• Publikálás a legkülönbözőbb (magazin jellegű) témákban
• Social media felületek követése, frissítése, posztok írása

Elvárások:
• Kiváló helyesírás
• Jó stílusérzék
• Választékos fogalmazás
• Precizitás
• Határidők pontos betartása
• Újságírói gyakorlat
• Kreativitás
• Naprakész trendek követése

Előny:
• Néhány éves aktív újságírói gyakorlat

HOSTESS

Az etalonmagazin számos regionális rendezvényen képviselteti magát, hogy személyes kapcsolatot alakíthasson ki olvasóival, továbbá, hogy élővé tegye marketing kommunikációját hostessei valamint hostjai által!
Hostess csapatunkba folyamatosan keresünk csinos, szorgalmas, alázatos, életvidám, rugalmas hostokat és hostesseket promóciós munkák elvégzésére.

karrier

space

01 rolunk 02 karrier 03 letoltesek 04 kapcsolat

aktualis szam3